KONTAKTY

RELAX MARTIN
Priekopa, OC Tulip, Beauty POINT
tel: Petra Ptáková Revayová - konateľ: 0915 639 969
napíšte nám
TEŠÍME SA NA VÁS!

AKCIE !!!

arr3LIPOSUKCIA BEZ SKALPELANajnižšie ceny v Martine a okolí!!! MIMORIADNA AKCIA!!! Pri zakúpení vstupu na liposukciu bez... arr3Ako jediný v Martine a okolí ponúkame celotelový kolagén bez UV žiarenia!prvý VSTUP máte ZADARMO, volajte 0915 639 969!!!   Účinky kolagénu: - vysoko účinný proti...

ANKETA

Ako ste spokojní s našimi službami?

Som nadmieru spokojný/á Som nadmieru spokojný/á 47% Veľmi som spokojný/á Veľmi som spokojný/á 35% Som spokojný/á Som spokojný/á 13% Nie som moc spokojný Nie som moc spokojný 4%

» Klasická a športová masáž

masaz1

KLASICKÁ MASÁŽ

Priaznivé úcinky masáže- rec dotykov je zrozumitelná pre všetkých ludí bez rozdielu. Podráždené alebo bolestivé miesta si mimovolne šúchame a v pohladkaní nachádzame útechu a upokojenie. Jednou z najstarších techník, ktoré ludia používajú na udržiavanie pevného zdravia, je masáž. Dnes sa už dôležitost dotykových terapií všeobecne uznáva. O masáži sa vie, že stimuluje a reguluje aj fyziologické pochody ako trávenie, dýchanie atd. Zlepšuje svalový tonus, pohyblivost klbov a správne držanie tela, podporuje prúdenie krvy a lymfy a pomáha obnovovat rovnováhu hormonálnej a nervovej sústavy.
Masáž je nielenže prospešná pre telo, ale aj psychicky cloveka povznáša- vyvoláva pocit starostlivosti a prijatia, podpory a empatie. Pomáha ludom znovu nájst spojenie s najvnútornejšou podstatou a vytvárat si pozitívnejšiu predstavu o sebe samom. Masážne a iné dotykové terapie podporujú volné prúdenie životadarnej energie, ciže životnej sily a obnovujú tak vyrovnanost a rovnováhu.

 

ŠPORTOVÁ MASÁŽ

Masáž pred športom a cvičením aj po ňom sa veľmi odporúča. Pred pohybovou aktivitou sa používajú povzbudzujúce techniky (hnetenie, nárazové úkony a hmaty).
Po cvičení, námahe atď. vznikajú svalové kŕče a únava v dôsledku obmedzeného prietoku krvi v príslušnej oblasti. Presilenie vzniká, keď je sval vystavený neúmernej záťaži. Vtedy sa používajú techniky umožňujúce vymasírovanie hlboko uloženého svalstva, ukľudňujúce, prehrievacie hmaty, ktoré pomôžu vylúčiť odpadové látky nahromadené v svaloch, vhodné je ich spojiť s lymfatickou drenážou. Tá je veľmi účinná aj pri ošetrovaní poranení vzniknutých pri športe (vyvrtnutie).

NTUyN