Relax za Rozumné ceny  RELAX MARTIN  solárium, omladenie kolagénom, lymfodrenáž, vibračná podložka, masáže, kavitácia 

KONTAKTY

RELAX MARTIN
Priekopa Attack, OC Tulip, Beauty POINT Martin
tel: Petra Ptáková Revayová - konateľ: 0915 639 969
napíšte nám
TEŠÍME SA NA VÁS!

AKCIE !!!

arr3LIPOSUKCIA BEZ SKALPELANajnižšie ceny v Martine a okolí!!! Pri zakúpení vstupu na liposukciu bez skalpela zaplatíte za... arr3Ako jediný v Martine a okolí ponúkame celotelový kolagén bez UV žiarenia!  Účinky kolagénu: - vysoko účinný proti celulitíde - vyhladenie drobných vrások - spomalenie...

ANKETA

Ako ste spokojní s našimi službami?

Som nadmieru spokojný/á Som nadmieru spokojný/á 43% Veľmi som spokojný/á Veľmi som spokojný/á 32% Som spokojný/á Som spokojný/á 16% Nie som moc spokojný Nie som moc spokojný 9%

KETODIET - výhradné zastúpenie
Čo je Ketodiet?!

KETODIET - účinná proteínová diéta

KetoDiet je unikátny program určený na redukciu telesnej hmotnosti fungujúci na princípe proteínovej (ketogénnej) diéty.

Proteínová, inak aj bielkovinová diéta, je populárna na celom svete a získala si obrovský záujem.

K zakúpeniu ihneď na našich prevádzkach RELAX MARTIN:

1) Obchodné centrum TULIP Martin, Pltníky 2,  kontakt: 0948 998 779

otvorené denne Pondelok až Nedeľa: 9,00 - 21,00 hod.

2) Beauty POINT Martin, Francúzskych partizánov 5666, kontakt: 0915 639 969

otvorené Pondelok až Piatok: 10,00 - 18,00 hod, Sobota: 9,00 - 12,00 hod.

3) Martin - Priekopa (budova Attack) Priekopská 53, kontakt: 0918 508 303

otvorené Pondelok až Piatok: 12,00 - 19,00 hod, Nedeľa: 15,00 - 18,00 hod.

Všetok tovar skladom!!! Všetky prebiehajúce akcie na eshope KETODIET aj u nás na prevádzke :-)

KetoDiet — Účinná proteínová diéta

Česká proteínová diéta KetoDiet vám pomôže schudnúť nadbytočné kilogramy pohodlne, bez hladu a zbytočnej nervozity. Naše nízkosacharidové proteínové jedlá a nápoje, ktoré sú navyše obohatené o vitamíny a minerály, môžete zaradiť aj do svojej bežnej stravy. Je len na vás, či si ich dáte ako zdravé raňajky, desiatu, rýchly obed alebo ľahkú večeru.

 • Sme rýdzo česká značka.
 • Na trhu pôsobíme viac ako 8 rokov.
 • Prípravu jedál a nápojov zvládneme za pár minút.
 • Väčšina našich proteínových jedál je úplne bez lepku.

Ako KetoDiet funguje

Proteínová diéta KetoDiet vie s nadváhou zatočiť. Proteínové jedlá KetoDiet majú znížený obsah cukrov a zároveň zvýšený obsah bielkovín. Vďaka tomu v tele dochádza k zmene metabolizmu a k úplne prirodzenému spaľovaniu tukov. Preto sú výsledky viditeľné veľmi rýchlo. Optimálny príjem bielkovín tiež zaistí, že nebudete strácať na svalovej hmote a schudnete skutočne len tam, kde schudnúť chcete - nadbytočné tuky. Pozrite sa, ako celý diétny program funguje a čo vás v priebehu chudnutia čaká.

 • Vyvážené porcie

  Nemusíte si robiť hlavu s počítaním kalórií alebo so skladbou konkrétneho jedla. Urobili sme to v KetoDiet za vás tak, aby sa vám nectcené kilogramy príjemne zhadzovali.

 • Pravidelný jedálniček

  Jete pravidelne 5x denne, kombinujete jedlá KetoDiet s bežnými na bielkoviny bohatými jedlami, zeleninou, vybranými druhmi ovocia a zdravými tukmi. Doprajete tak telu všetko, čo potrebuje. Žiadne hladovanie. Žiadna nervozita.

 • Proteínové jedlá a nápoje KetoDiet sú takmer všetky bez lepku, a pretože obsahujú znížené množstvo sacharidov, môžete si ich dopriať aj vtedy, ak sa stravujete v tzv. „Low Carb“ stravovacom režime.

Princíp proteínovej diéty

Úbytok kilogramov pri proteínovej diéte zabezpečuje stav zvaný ketóza, ktorý vo vašom tele nastane vtedy, keď znížite príjem sacharidov na minimum. Ketóza totiž vášmu telu umožní cielene spaľovať uložené tuky. Preto je chudnutie s proteínovou diétou efektívne a bezpečné a na rozdiel od iných spôsobov chudnutia vám nehrozí, že prídete o svalovú hmotu. Za ochranu svalov vďačíte pravidelnému prísunu dostatočného množstva bielkovín obsiahnutých napríklad v proteínových jedlách a nápojoch KetoDiet.

Kvalitné bielkoviny, vitamíny, minerály

A práve z proteínových jedál, ktoré vám okrem vyváženého pomeru živočíšnych a rastlinných bielkovín dodajú tiež potrebné vitamíny a minerály, ktorých množstvo presne zodpovedá náročným kritériám, zeleniny a zdravých tukov sa bude skladať váš nový diétny jedálny lístok.

PROTEÍNOVÁ DIÉTA

Proteínová diéta, takisto aj bielkovinová diéta alebo prípadne ketogénna diéta, je založená na koncepte tzv. PSMF - Protein Sparing Modified Fast ("proteíny šetriace modifikovaný pôst").

Proteínová diéta je určená na RÝCHLE a ÚČINNÉ CHUDNUTIE. V tele sa vďaka pôsobeniu proteínovej diéty začnú primárne spaľovať tuky, svalová hmota však zostáva zachovaná. Z vlastných svalov teda určite "nechudnete", zároveň vám ani nezačnú rásť.

PRINCÍP PROTEÍNOVEJ DIÉTY

Princíp proteínovej (bielkovinovej) diéty prvýkrát popísal Dr. Blackburn (Harvardova univerzita, USA) už v roku 1974. Hneď nato bola proteínová diéta uvedená do praxe v Severnej Amerike a získala si neuveriteľný ohlas. Obrovskej obľube po celom svete sa teší aj v súčasnosti.

 • telu sú dodávané vysoko kvalitné bielkoviny
 • zníži sa príjem sacharidov
 • zvýši sa konzumácia vybraných druhov zeleniny

Pri proteínovej diéte nie sú povolené žiadne ďalšie sacharidy alebo tuky! Vysoký príjem kvalitných bielkovín zabráni vyššie uvedenému "spaľovaniu" svalovej hmoty.

Aké má KetoDiet VÝHODY a z ktorých PRODUKTOV si môžete vyberať? KLIKNITE SEM.

PROTEÍNOVÁ DIÉTA A JOJO EFEKT

Už sa nemusíte báť jojo efektu! Neoddeliteľnou súčasťou programu proteínovej diéty je aj návratový krok, kedy dochádza k veľmi pozvoľnému návratu k racionálnemu stravovaniu, a teda aj k postupnému znovuzavádzaniu cukrov do stravy. Návratová fáza proteínovej diéty má zásadný význam pre úspech diéty a predovšetkým pre dlhodobé udržanie váhového úbytku. Pokiaľ ju dodržíte, nemusíte sa obávať jojo efektu!

 

POZNÁTE POJEM "KETÓZA"?

Vďaka obmedzenému prísunu sacharidov v strave sa hlavným zdrojom energie v priebehu proteínovej diéty stáva zásobný tuk. Táto zmena v telovom metabolizme sa súhrnne nazýva ketóza. Rýchle odbúravanie tukov počas ketózy vytvára tzv. ketolátky, ktorých prítomnosť sa dá zmerať v moči. Ketolátky zároveň veľmi účinne TLMIA POCIT HLADU a navodzujú POCIT DOBREJ NÁLADY a energie. Vymiznutie pocitu hladu a mierne euforický pocit u väčšiny ľudí počas proteínovej diéty sú jednou z jej hlavných výhod. Aj preto je ketogénna proteínová diéta veľmi dobre znášaná a jej dodržiavanie je v porovnaní s inými diétam omnoho jednoduchšie.

Spolu s cukrami je v tele uložené veľké množstvo vody, ktorá sa začne rýchlo spotrebovávať. Preto je nevyhnutné počas proteínovej diéty dodržiavať každodenný pitný režim s dostatočným prísunom tekutín, sodíka a najmä draslíka. Konzumácia ostatných potravín počas prvého kroku proteínovej diéty je nežiaduca, môže zastaviť proces ketózy.

Obezita je zásadným rizikovým faktorom pre vznik ischemickej choroby srdca, diabetu, ochorenia žlčníka, artritídy a cievnych ochorení. Redukcia hmotnosti pomocou proteínovej diéty významne prispeje k zlepšeniu celkového zdravotného stavu a pohody.

Proteínová diéta je pre zdravého poučeného človeka úplne BEZPEČNÝ a VEĽMI ÚČINNÝ spôsob redukcie hmotnosti.

Pred nasadením proteínovej diéty sa treba poradiť s odborníkom (lekárom či výživovým poradcom - k dispozícii online).

JE KETODIET PRE VÁS?

Komu je určený program proteínovej diéty KetoDiet

Všetkým, ktorí sa usilujú o zníženie svojej hmotnosti, chcú zároveň využiť odborné výživové poradenstvo a chcú zmeniť svoj životný štýl.

Kedy nemožno za žiadnych okolností nasadiť KetoDiet

 • počas tehotenstva a dojčenia,
 • pri ochoreniach pečene a obličiek,
 • pri ochoreniach srdca - najmä: prekonaný infarkt myokardu, porucha srdcového rytmu, angina pectoris, zlyhanie srdca,
 • prekonaná cievna mozgová príhoda,
 • poruchy krvnej zrážanlivosti či zmena zrážanlivosti v dôsledku podávania liekov,
 • poruchy krvnej zrážanlivosti a metabolizmu minerálov,
 • cukrovka 1. typu (tzn. diabetes, pri ktorom sa podáva inzulín),
 • cukrovka 2. typu (tzn. bez podávania inzulínu) bez odporúčania špecializovaného lekára,
 • vek do 15 rokov,
 • dna či žlčníkové kamene,
 • poruchy prijímania potravy - anorexia, bulímia,
 • vážne psychiatrické ochorenia.
MTA4M