Partnerské webové stránky

 

 

 

 


KONTAKTY

RELAX MARTIN
Priekopa, Centrum, Záturčie
tel: Petra Revayová - konateľ: 0915 639 969
napíšte nám
TEŠÍME SA NA VÁS!

AKCIE !!!

arr3LIPOSUKCIA BEZ SKALPELANajnižšie ceny v Martine a okolí!!! MIMORIADNA AKCIA!!! Pri zakúpení vstupu na liposukciu bez... arr3Ako jediný v Martine a okolí ponúkame celotelový kolagén bez UV žiarenia!prvý VSTUP máte ZADARMO, volajte 0915 639 969!!! Účinky kolagénu: - vysoko účinný proti...

ANKETA

Ako ste spokojní s našimi službami?

Som nadmieru spokojný/á Som nadmieru spokojný/á 45% Veľmi som spokojný/á Veľmi som spokojný/á 31% Som spokojný/á Som spokojný/á 16% Nie som moc spokojný Nie som moc spokojný 8%

KETODIET - výhradné zastúpenie
Čo je Ketodiet?!

KETODIET - účinná proteínová diéta

KetoDiet je unikátny program určený na redukciu telesnej hmotnosti fungujúci na princípe proteínovej (ketogénnej) diéty.

Proteínová, inak aj bielkovinová diéta, je populárna na celom svete a predovšetkým v USA si získala obrovský záujem.

K zakúpeniu ihneď na našich prevádzkach RELAX MARTIN:

MT - Záturčie (Beauty POINT), MT - Priekopa (FATRANKA)

Za nižšie ceny ako odporúča predajca a bez poštovného!!!

VÝHODY KETODIET

 • RÝCHLY a TRVALÝ úbytok váhy (priemerne 7 až 10 kg za mesiac v 1. kroku a v závislosti od počiatočnej nadváhy a dodržiavaní uvádzaných pravidiel),
 • strácate skutočne LEN TUKY  -  svaly sú chránené dodanými proteínmi,
 • jednoduchá príprava / príjemná chuť,
 • NEMUSÍTE POČÍTAŤ KALÓRIE,
 • naučíte sa pravidelne jesť, aj keď máte veľmi málo času,
 • v rámci chudnúceho programu online výživové poradenstvo ZDARMA
 • www aplikácia WeightWatch - umožňuje sledovať priebeh chudnutia a komunikovať s výživovým špecialistom
 • NEBUDETE HLADNÍ (je to prirodzený dôsledok chudnúcich procesov v tele),
 • zvýšený pocit dobrej nálady (tzv. „well being“) v dôsledku nového metabolického nastavenia organizmu,
 • program KetoDiet schválený na použitie v rámci celej EÚ.

ZÁKLADNÉ STAVEBNÉ KAMENE KETODIET

KetoDiet kombinuje proteínovú diétu vo forme instantných proteínových jedál, neobmedzenú konzumáciu zeleniny a odborné online výživové poradenstvo.

KetoDiet ELEMENT - proteínová zmes balená v praktickej dóze s odmerkou. Jej zmiešaním s vodou vznikne chutný proteínový nápoj, ktorý plne nahrádza bežné jedlo.
KetoDiet ELEMENT for MEN - patrí do radu ELEMENT a je určený predovšetkým pre
mužov. Obsahuje navyše látku L-arginín, jednu z najdôležitejších aminokyselín v ľudskom organizme, ktorá sa podieľa na metabolizme svalových bielkovín.
KetoDiet BASIC - exkluzívne, po jednotlivých porciách balená proteínová zmes na prípravu proteínového nápoja nahrádzajúceho bežné jedlo.
KetoDiet PROTEÍNOVÉ OMELETY - v niekoľkých obľúbených príchutiach, opäť plne nahrádzajúcich bežné jedlo.
KetoDiet PROTEÍNOVÉ TYČINKY - p
erfektná odmena na konci dňa, po cvičení, alebo jednoducho vtedy, keď si ich budete chcieť dať! 2 ks plne nahrádzajú bežné jedlo.

Dodaním kvalitných bielkovín a zároveň obmedzením konzumácie cukrov a tukov je v tele navodený proces ketózy, vďaka ktorej dochádza k rýchlej redukcii hmotnosti.

Jedinečnosť proteínovej diéty KetoDiet spočíva v kombinácii unikátneho produktu s nadštandardným osobným prístupom vlastných výživových špecialistov, ktorí vám budú pomáhať od chvíle, kedy sa rozhodnete začať chudnúť. Oceníte aj špeciálne aplikácie, ktoré vám spríjemnia priebeh diéty.

Program KetoDiet sa skladá z 3 na seba nadväzujúcich krokov. Ich postupné zvládnutie vedie nielen k rýchlej strate prebytočných kilogramov, ale najmä k dlhodobému udržaniu výsledkov Ďalšie informácie k 3 krokom KetoDiet kliknite zde.

Program KetoDiet chce priviesť človeka k zdravému a aktívnemu spôsobu života s pravidelnou a vyváženou stravou, predovšetkým so zvýšeným prísunom zeleniny a zeleninových jedál.

Z vlastnej skúsenosti vieme, že chudnutie nie je ľahké, a preto sa budeme snažiť vás čo najviac podporiť.

PROTEÍNOVÁ DIÉTA

Proteínová diéta, takisto aj bielkovinová diéta alebo prípadne ketogénna diéta, je založená na koncepte tzv. PSMF - Protein Sparing Modified Fast ("proteíny šetriace modifikovaný pôst").

Proteínová diéta je určená na RÝCHLE a ÚČINNÉ CHUDNUTIE. V tele sa vďaka pôsobeniu proteínovej diéty začnú primárne spaľovať tuky, svalová hmota však zostáva zachovaná. Z vlastných svalov teda určite "nechudnete", zároveň vám ani nezačnú rásť.

PRINCÍP PROTEÍNOVEJ DIÉTY

Princíp proteínovej (bielkovinovej) diéty prvýkrát popísal Dr. Blackburn (Harvardova univerzita, USA) už v roku 1974. Hneď nato bola proteínová diéta uvedená do praxe v Severnej Amerike a získala si neuveriteľný ohlas. Obrovskej obľube po celom svete sa teší aj v súčasnosti.

 • telu sú dodávané vysoko kvalitné bielkoviny
 • zníži sa príjem sacharidov
 • zvýši sa konzumácia vybraných druhov zeleniny

Pri proteínovej diéte nie sú povolené žiadne ďalšie sacharidy alebo tuky! Vysoký príjem kvalitných bielkovín zabráni vyššie uvedenému "spaľovaniu" svalovej hmoty.

Aké má KetoDiet VÝHODY a z ktorých PRODUKTOV si môžete vyberať? KLIKNITE SEM.

PROTEÍNOVÁ DIÉTA A JOJO EFEKT

Už sa nemusíte báť jojo efektu! Neoddeliteľnou súčasťou programu proteínovej diéty je aj návratový krok, kedy dochádza k veľmi pozvoľnému návratu k racionálnemu stravovaniu, a teda aj k postupnému znovuzavádzaniu cukrov do stravy. Návratová fáza proteínovej diéty má zásadný význam pre úspech diéty a predovšetkým pre dlhodobé udržanie váhového úbytku. Pokiaľ ju dodržíte, nemusíte sa obávať jojo efektu!

 

POZNÁTE POJEM "KETÓZA"?

Vďaka obmedzenému prísunu sacharidov v strave sa hlavným zdrojom energie v priebehu proteínovej diéty stáva zásobný tuk. Táto zmena v telovom metabolizme sa súhrnne nazýva ketóza. Rýchle odbúravanie tukov počas ketózy vytvára tzv. ketolátky, ktorých prítomnosť sa dá zmerať v moči. Ketolátky zároveň veľmi účinne TLMIA POCIT HLADU a navodzujú POCIT DOBREJ NÁLADY a energie. Vymiznutie pocitu hladu a mierne euforický pocit u väčšiny ľudí počas proteínovej diéty sú jednou z jej hlavných výhod. Aj preto je ketogénna proteínová diéta veľmi dobre znášaná a jej dodržiavanie je v porovnaní s inými diétam omnoho jednoduchšie.

Spolu s cukrami je v tele uložené veľké množstvo vody, ktorá sa začne rýchlo spotrebovávať. Preto je nevyhnutné počas proteínovej diéty dodržiavať každodenný pitný režim s dostatočným prísunom tekutín, sodíka a najmä draslíka. Konzumácia ostatných potravín počas prvého kroku proteínovej diéty je nežiaduca, môže zastaviť proces ketózy.

Obezita je zásadným rizikovým faktorom pre vznik ischemickej choroby srdca, diabetu, ochorenia žlčníka, artritídy a cievnych ochorení. Redukcia hmotnosti pomocou proteínovej diéty významne prispeje k zlepšeniu celkového zdravotného stavu a pohody.

Proteínová diéta je pre zdravého poučeného človeka úplne BEZPEČNÝ a VEĽMI ÚČINNÝ spôsob redukcie hmotnosti.

Pred nasadením proteínovej diéty sa treba poradiť s odborníkom (lekárom či výživovým poradcom - k dispozícii online).

JE KETODIET PRE VÁS?

Komu je určený program proteínovej diéty KetoDiet

Všetkým, ktorí sa usilujú o zníženie svojej hmotnosti, chcú zároveň využiť odborné výživové poradenstvo a chcú zmeniť svoj životný štýl.

Kedy nemožno za žiadnych okolností nasadiť KetoDiet

 • počas tehotenstva a dojčenia,
 • pri ochoreniach pečene a obličiek,
 • pri ochoreniach srdca - najmä: prekonaný infarkt myokardu, porucha srdcového rytmu, angina pectoris, zlyhanie srdca,
 • prekonaná cievna mozgová príhoda,
 • poruchy krvnej zrážanlivosti či zmena zrážanlivosti v dôsledku podávania liekov,
 • poruchy krvnej zrážanlivosti a metabolizmu minerálov,
 • cukrovka 1. typu (tzn. diabetes, pri ktorom sa podáva inzulín),
 • cukrovka 2. typu (tzn. bez podávania inzulínu) bez odporúčania špecializovaného lekára,
 • vek do 15 rokov,
 • dna či žlčníkové kamene,
 • poruchy prijímania potravy - anorexia, bulímia,
 • vážne psychiatrické ochorenia.
YjJjOT