Relax za Rozumné ceny  RELAX MARTIN  solárium, omladenie kolagénom, lymfodrenáž, vibračná podložka, masáže, kavitácia 

KONTAKTY

RELAX MARTIN
Priekopa Attack, OC Tulip, Beauty POINT Martin
tel: Petra Ptáková Revayová - konateľ: 0915 639 969
napíšte nám
TEŠÍME SA NA VÁS!

AKCIE !!!

arr3LIPOSUKCIA BEZ SKALPELANajnižšie ceny v Martine a okolí!!! Pri zakúpení vstupu na liposukciu bez skalpela zaplatíte za... arr3Ako jediný v Martine a okolí ponúkame celotelový kolagén bez UV žiarenia!  Účinky kolagénu: - vysoko účinný proti celulitíde - vyhladenie drobných vrások - spomalenie...

ANKETA

Ako ste spokojní s našimi službami?

Som nadmieru spokojný/á Som nadmieru spokojný/á 43% Veľmi som spokojný/á Veľmi som spokojný/á 32% Som spokojný/á Som spokojný/á 16% Nie som moc spokojný Nie som moc spokojný 9%

» Solárna kozmetika
Solárna kozmetika

Solárna kozmetika SUNMAXX je optimálna kombinácia pre dosiahnutie pekného opálenia a maximálnej starostlivosti. Pre najvyššie nároky na kvalitu za prístupnú cenu.

solárna kozmetika

Sortiment Vás presvedčí svojou prehľadnosťou a zroz umiteľnosťou produktových línií vhodných pred a po opaľovaní. Je to inovatívna kozmetika pre soláriá, spĺňajúca najvyššie nároky na starostlivos ť. Obsahuje vysoko hodnotné látky pre dosiahnutie lepšej vláčnosti a optimálnu regeneráciu pokožky. Hodnotné „anti-aging“ stavebné látky účinne bránia predčasnému starnutiu pokožky. Všetky výrobky sú testované nezávislými odborníkmi a skúmané na fototoxické a dermatologické vlastnosti.

Solárna kozmetika SUNMAXX , to je viac ako 10-ročné „know how“ v kozmetike a úspech na domácom aj medzinárodnom trhu ako exkluzívny dodávateľ do najväčšej európskej siete solárnych štúdií.

solarna kozmetika

YTMzOT