Relax za Rozumné ceny  RELAX MARTIN  solárium, omladenie kolagénom, lymfodrenáž, vibračná podložka, masáže, kavitácia 

KONTAKTY

RELAX MARTIN
Priekopa Attack, OC Tulip, Beauty POINT Martin
tel: Petra Ptáková Revayová - konateľ: 0915 639 969
napíšte nám
TEŠÍME SA NA VÁS!

AKCIE !!!

arr3LIPOSUKCIA BEZ SKALPELANajnižšie ceny v Martine a okolí!!! Pri zakúpení vstupu na liposukciu bez skalpela zaplatíte za... arr3Ako jediný v Martine a okolí ponúkame celotelový kolagén bez UV žiarenia!  Účinky kolagénu: - vysoko účinný proti celulitíde - vyhladenie drobných vrások - spomalenie...

ANKETA

Ako ste spokojní s našimi službami?

Som nadmieru spokojný/á Som nadmieru spokojný/á 43% Veľmi som spokojný/á Veľmi som spokojný/á 33% Som spokojný/á Som spokojný/á 15% Nie som moc spokojný Nie som moc spokojný 9%

» Rady a tipy na opaľovanie
Rady a tipy na opaľovanie

plan opalovania

Ľudia reagujú – podľa typu pleti – na slnečné žiarenie rôznym spôsobom. Pre správny kontakt so slnkom a soláriom by mal každý poznať svoj typ pleti. Na celom svete sa rozlišuje šesť druhov pleti, pričom v Európe sa vyskytujú predovšetkým prvé štyri druhy pleti.

Dôležité rady

Nepreháňať, ale opaľovať sa rozumne. Tak znie najdôležitejšie pravidlo.

To znamená: Nie viac ako jedna návšteva solária denne. Ako pevné pravidlo platí: Nanajvýš desať návštev solária v priebehu dvoch až troch týždňov. Potom stačí jedna až dve návštevy za týždeň, aby sa dosiahlo požadované opálenie.

  • Dodržiavať podľa typu pleti stanovenú dobu na opaľovanie. Komisia pre ochranu proti žiareniu považuje 60 opaľovaní za rok za vyhovujúce. Obráťte sa na školený personál štúdia, ktorý vám rád podrobne poradí.
  • Pri opaľovaní majte zavreté oči a stále noste ochranné okuliare
  • Pri požití liekov pred opaľovaním si prečítajte priložený návod alebo sa poradte s lekárom
  • V soláriu nepoužívajte žiadnu kozmetiku s ochrannými faktormi určenú na slnko
  • Pred opaľovaním odstráňte z pleti kozmetiku a odložte šperky
  • Pred opaľovaním a po ňom myslite na ošetrenie pleti, aby pekné opálenie vydržalo čo najdlhšie. Obzvlášť vhodná na takúto starostlivosť je solárna kozmetika, pretože je špeciálne prispôsobená požiadavkám hnedej, opálenej pleti.

Informujte sa v solárnom štúdiu

MWY4MjJl