Relax za Rozumné ceny  RELAX MARTIN  solárium, omladenie kolagénom, lymfodrenáž, vibračná podložka, masáže, kavitácia 

KONTAKTY

RELAX MARTIN
Priekopa Attack, OC Tulip, Beauty POINT Martin
tel: Petra Ptáková Revayová - konateľ: 0915 639 969
napíšte nám
TEŠÍME SA NA VÁS!

AKCIE !!!

arr3LIPOSUKCIA BEZ SKALPELANajnižšie ceny v Martine a okolí!!! Pri zakúpení vstupu na liposukciu bez skalpela zaplatíte za... arr3Ako jediný v Martine a okolí ponúkame celotelový kolagén bez UV žiarenia!  Účinky kolagénu: - vysoko účinný proti celulitíde - vyhladenie drobných vrások - spomalenie...

ANKETA

Ako ste spokojní s našimi službami?

Som nadmieru spokojný/á Som nadmieru spokojný/á 43% Veľmi som spokojný/á Veľmi som spokojný/á 33% Som spokojný/á Som spokojný/á 15% Nie som moc spokojný Nie som moc spokojný 9%

» Ruky a nechty našou vizitkou
Aj ruky a nechty sú našou vizitkou

V starostlivosti o naše telo sústreďujeme pozornosť najmä na tie časti, ktoré sú najviditeľnejšie. Na tvár nanesieme perfektný mejkap a vlasy nastylujeme do výborného účesu.

K tomu nejaké vhodné oblečenia a na ostatné nám čas nezvýši. Popri deťoch a starostlivosti o domácnosť už na iný luxus ani nepomyslíme. A pritom ruky sú našou ďalšou vizitkou, ktorá neunikne oku pozorného pozorovateľa. V centre záujmu ich máme pri uvítaní, ale aj počas gestikulácie pri rozhovore. Aby ste ich nemuseli držať zahanbene pod stolom, venujte im denne zopár drahocenných chvíľ. Niektoré z týchto rád môžete aplikovať aj pre vaše deti. Buďte však opatrné a myslite na to, že majú oveľa jemnejšiu pokožku ako vy.

Píling

Aspoň dvakrát týždenne by ste si mali ošetriť ruky pílingom. Ak nechcete jemnú pokožku zbytočne trápiť chemikáliami, vyrobte si domácu verziu tohto prípravku. Základnou surovinou je olej. Najlepší je samozrejme olivový, ktorý má v sebe viac výživných látok. Do toho môžete vmiešať hrubé kryštáliky morskej soli, pomletú kávu alebo inú vhodnú prírodnú látku. Ruky si najprv opláchnite a potom jemne, nie silou šúchajte zmes po povrchu.

Následne ju zmyte vlažnou, nie horúcou vodou, ktorá je pre pleť veľmi škodlivá. Aspoň hodinku nechajte pôsobiť a keď cítite nepríjemné pnutie, natrite sa výživným hydratačným krémom. Ten si môžete naniesť v hrubej vrstve, nasadiť jemné textilné rukavice a nechať pôsobiť celú noc. Ak ste cez deň pracovali s potravinami, ktoré zanechávajú farbivo, pohodlne ho odstránite pomocou citrónovej šťavy. Skvelou novinkou je kovové mydlo, ktoré na seba viaže všetky pachy.

Nestrihať, pilníkovať!

Keď už máte ošetrenú pokožku, môžete smelo prejsť na nechty. Tým by ste tiež mali dopriať dostatočnú dávku hydratácie. Použiť môžete opäť olivový olej alebo špeciálne krémy na ruky a nechty.

Prsty najprv ponorte do nádoby s vodou, aby sa vám uvoľnili a lepšie ste opracovali aj okolie lôžok. Teraz si už pokojne môžete ako prvé zatlačiť kožtičku na nechtoch pomocou gumenej tyčinky. Odstávajúce časti môžete jemne ostrihať, nie však tak, aby ste si ju natrhli.

Najväčšou chybou, ktorú robievame, je ich skracovanie nožnicami. Tým len napomáhame štiepeniu. Používať by ste mali jemný papierový alebo sklenený pilník, ktorý budete posúvať smerom od okraja do stredu. Následne si môžete upraviť povrch s leštičkou, ktorá posilňuje kvalitu nechtov. Ak sa rozhodnete použiť lak, nezabúdajte na podkladový, ktorý vás chráni pred nepríjemným zažltnutím. Na výber už máte aj výrobky s výživnými zložkami. Pri odlakovaní používajte odlakovač bez acetónu, ktorý šetrí ich povrch.

Obhrýzanie verzus psychika


Ako často chodíte na profesionálnu manikúru?

S týmto zlozvykom sa trápi aj veľa detí.

Rodičia sa ich kedysi snažili odnaučiť trošku drastickým spôsobom, pri ktorom im natreli prsty štipľavou paprikou alebo korením. Pravá podstata problému však tkvie v psychike. Ak chcete bojovať s ohrýzaním, snažte sa najprv odhaliť problém, ktorý či už vy alebo dieťa máte. Začnite teda bojovať s nervozitou a po jej odstránení zabudnete na chuť nechtov.

Pri malých dievčatách pomáha aj prvé nanášanie jemného laku, ktoré im nechty spraví krásne a nechcú si ich znehodnotiť. Rovnako psychologicky môžete zapôsobiť aj na seba tým, že si dáte spraviť profesionálnu manikúru. V drogériách už dostanete kúpiť lak, ktorý má nepríjemnú horkú chuť a tiež vám pomôže odstrániť tento zlozvyk. Pozornosť si môžete odpútať aj žuvaním žuvačky alebo si potom zamestnajte ruky trebárs držaním papiera alebo hraním sa s ceruzkou, aby ste si nechty nemohli obhrýzť.

Závisí to aj od stravy

Kvalita nechtov klesá aj pri poklesnutí železa a vitamínu C v tele.

Vitamíny doženiete známym ovocím a to druhé dostanete pod kontrolu aj tým, že obmedzíte konzumáciu čajov, ktoré ho odplavujú. Jedzte aj veľa listovej zeleniny, orechov, hrozienok. Nezabúdajte na ovocie a zeleninu, hlavne na tie v zelenej aj žltej farbe. Kvalitu nechtov zlepšíte aj brokolicou, pečeňou, rybou, obilninami a strukovinami. Dôležitý je aj zinok, ktorý sa nachádza napríklad v hovädzom mäse a pive. Vyvážená strava je tajomstvom sviežejšieho vzhľadu.

NDhmYm