KONTAKTY

RELAX MARTIN
Priekopa, OC Tulip, Beauty POINT
tel: Petra Ptáková Revayová - konateľ: 0915 639 969
napíšte nám
TEŠÍME SA NA VÁS!

AKCIE !!!

arr3LIPOSUKCIA BEZ SKALPELANajnižšie ceny v Martine a okolí!!! MIMORIADNA AKCIA!!! Pri zakúpení vstupu na liposukciu bez... arr3Ako jediný v Martine a okolí ponúkame celotelový kolagén bez UV žiarenia!prvý VSTUP máte ZADARMO, volajte 0915 639 969!!!   Účinky kolagénu: - vysoko účinný proti...

ANKETA

Ako ste spokojní s našimi službami?

Som nadmieru spokojný/á Som nadmieru spokojný/á 45% Veľmi som spokojný/á Veľmi som spokojný/á 31% Som spokojný/á Som spokojný/á 16% Nie som moc spokojný Nie som moc spokojný 8%

O NÁS

Hmmmmm...... môcť tak vypadať mladšie, chudšie, krajšie, vitálnejšie a zdravšie...

Tak to je sen ktorý každá žena závidí svetovým celebritám už dlhé roky......  Ale doba sa mení, tieto zázračné technológie sú dnes dostupné aj pre bežných smrteľníkov.

RELAX MARTIN ponúka komplexnú službu beauty procedúr a za bezkonkurenčné  ceny. Liposukcia bez skalpela, rádiofrekvencia, omladenie celého tela kolagénom - lifting tela i tváre, lymfodrenáž prístrojová i ručná, klasické a športové masáže, ručné formovanie tela, turbosolárium a mnohé ďalšie procedúry...

RELAX MARTIN je miesto pre vašu krásu a oddych.

RELAX MARTIN je komplex služieb najmä pre ženy, ktorým záleží na ich vzhľade.

Kvalitné služby a najlepšie ceny v Martine sú krédom našej spoločnosti.

 

Naša spoločnosť RELAX MARTIN vznikla v roku 2007. Odvtedy sme pomohli mnohým zákazníkom a veríme, že aj Vy patríte medzi nich.

V Martine máme najnovšie zariadenia, ktoré boli vyrobené podľa prísnych európskych noriem.

Naše turbosoláriá:

lokalita: Martin-Priekopa - od 1.11. nová adresa!!! (budova ATTACK 1. poschodie), Martin-Beauty POINT (bývalý Compel, nad AAA autom) a Martin-Záturčie (nad pizzériou Zotti) sú certifikované a neprekračujú mieru žiarenia. Pravidelne meníme trubice a aktuálny stav trubíc je Vám kedykoľvek k nahliadnutiu na automatickom počítadle na recepcii. Naše permanentky sú časovo neobmedzené, platia až do ich úplného vyčerpania a môžete ich využiť na ktorejkoľvek našej prevádzke.Nakoľko evidujeme aj zostatkové stavy na Vašich permanentkách, v prípade odcudzenia Vám vystavíme duplikát zo zvyšnými nevyčerpanými minútami.

Snažíme sa, aby ste sa ku nám vždy radi vracali a aby ste dostali všetko to, čo si zaplatíte a ešte aj niečo navyše. Od začiatku našej existencie je kúpa permanentky okrem výhodne zníženej ceny vždy odmeňovaná darčekom.

Okrem turbosolárií a solárnej kozmetiky Vám ďalej poskytujeme:

liposukciu bez skalpela - kavitáciu, omladenie celého tela kolagénom - lifting tela i tváre, rádiofrekvenciu, prístrojovú lymfodrenáž, vibračnú podložku, klasické a športové masáže, ručnú lymfodrenáž tela i tváre, reflexnú masáž chodidiel, produkty na chudnutie, kozmetiku a produkty KETO DIET.

Omladenie celého tela kolagénom (prevádzka VONS GYM a Beauty POINT Martin)

prevádzka je zozadu posilňovne VONS GYM - kolagénové zariadenie sa nachádza v kozmetickom štúdiu Mgr. Silvia Lovíšeková - kontakt: 0907 092 130, otvorené Pondelok-Piatok 10,00-18,00hod.

druhé kolagénové zariadenie sa nachádza na prevádzke Beauty POINT Martin, bývalý Compel, nad AAA autom, 2. poschodie, kontakt: 0915 639 969, otvorené Pondelok-Piatok 10,00-18,00hod., Sobota: 9,00 - 12,00hod.

Za tento revolučný prístroj bola jeho objaviteľovi udelená Nobelova cena. Kolagénová fototerapia je založená na princípe prieniku 633nm červeného svetla (veľká biolampa), čo znamená že sa nejedná ani o UVA ani o UVB žiarenie. Princíp omladenia celého tela 633nm červeným svetlom je na prírodnej báze a preto nepredstavuje žiadne riziká pre ľudský organizmus. Bližšie informácie ohľadom kolagénovej omladzujúcej fototerapie sa dočítate v sekcii - prevádzka Centrum, kde sa toto zariadenie používa.

Liposukcia bez skalpela - kavitácia

Liposukcia bez skalpela patrí medzi Vaše najviac využívané služby u nás. Určite je to tým, že Vám ponúkame najnižšie ceny v okrese Martin a okolí a tiež vďaka spokojnosti našich zákazníkov. Ďakujeme Vám, že o nás rozprávate svojim známym a tí ku nám prichádzajú na základe Vašich pozitívnych referencií. To je pre nás najlepšia reklama a sme Vám za to vďační.

 

Aby sme Vám ponúkli čo najviac služieb, od roku 2015 sme otvorili prevádzku

a to v centre krásy BEAUTY POINT MARTIN!

Na tejto prevádzke poskytujeme:

- omladenie celého tela kolagénom

- turbosolárium

- prístrojovú lymfodrenáž

- vibračnú podložku

- liposukciu bez skalpela

- ultrazvukovú kavitáciu

- rádiofrekvenciu

- klasickú a športovú masáž

- ručná lymfodrenáž tela i tváre

- reflexná masáž chodidiel

.........

Veríme, že naša príjemná a usmievavá obsluha Vám rada pomôže a poradí, aby Vaša návšteva u nás bola vždy príjemným zážitkom.

kolektív RELAX MARTIN


MTdjOWQ4Y