Relax za Rozumné ceny  RELAX MARTIN  solárium, omladenie kolagénom, lymfodrenáž, vibračná podložka, masáže, kavitácia 

KONTAKTY

RELAX MARTIN
Priekopa Attack, OC Tulip, Beauty POINT Martin
tel: Petra Ptáková Revayová - konateľ: 0915 639 969
napíšte nám
TEŠÍME SA NA VÁS!

AKCIE !!!

arr3LIPOSUKCIA BEZ SKALPELANajnižšie ceny v Martine a okolí!!! Pri zakúpení vstupu na liposukciu bez skalpela zaplatíte za... arr3Ako jediný v Martine a okolí ponúkame celotelový kolagén bez UV žiarenia!  Účinky kolagénu: - vysoko účinný proti celulitíde - vyhladenie drobných vrások - spomalenie...

ANKETA

Ako ste spokojní s našimi službami?

Som nadmieru spokojný/á Som nadmieru spokojný/á 43% Veľmi som spokojný/á Veľmi som spokojný/á 32% Som spokojný/á Som spokojný/á 16% Nie som moc spokojný Nie som moc spokojný 9%

O NÁS

RELAX MARTIN ponúka komplexnú službu beauty procedúr a za bezkonkurenčné  ceny. Liposukcia bez skalpela, rádiofrekvencia, omladenie celého tela kolagénom - lifting tela i tváre, lymfodrenáž prístrojová i ručná, klasické a športové masáže, ručné formovanie tela, turbosolárium a mnohé ďalšie procedúry...

RELAX MARTIN je miesto pre vašu krásu a oddych.

RELAX MARTIN je komplex služieb najmä pre ženy, ktorým záleží na ich vzhľade.

Kvalitné služby a najlepšie ceny v Martine sú krédom našej spoločnosti.

 

Naša spoločnosť RELAX MARTIN vznikla v roku 2007. Odvtedy sme pomohli mnohým zákazníkom a veríme, že aj Vy patríte medzi nich.

V Martine máme najnovšie zariadenia, ktoré boli vyrobené podľa prísnych európskych noriem.

Naše turbosoláriá:

  Pravidelne meníme trubice a aktuálny stav trubíc je Vám kedykoľvek k nahliadnutiu na automatickom počítadle na recepcii. Na našich permanentkách evidujeme aj zostatkové stavy Vašich minút, v prípade odcudzenia Vám vystavíme duplikát so zvyšnými nevyčerpanými minútami.

Snažíme sa, aby ste sa ku nám vždy radi vracali a aby ste dostali všetko to, čo si zaplatíte a ešte aj niečo navyše. 

Okrem turbosolárií a solárnej kozmetiky Vám ďalej poskytujeme:

liposukciu bez skalpela - kavitáciu, omladenie celého tela kolagénom - lifting tela i tváre, rádiofrekvenciu, prístrojovú lymfodrenáž, vibračnú podložku, klasické a športové masáže, ručnú lymfodrenáž tela i tváre, reflexnú masáž chodidiel, produkty na chudnutie, kozmetiku a produkty KETO DIET.

Omladenie celého tela kolagénom (prevádzka OC TULIP a Beauty POINT Martin)

Za tento revolučný prístroj bola jeho objaviteľovi udelená Nobelova cena. Kolagénová fototerapia je založená na princípe prieniku 633nm červeného svetla (veľká biolampa), čo znamená že sa nejedná ani o UVA ani o UVB žiarenie. Princíp omladenia celého tela 633nm červeným svetlom je na prírodnej báze a preto nepredstavuje žiadne riziká pre ľudský organizmus. Bližšie informácie ohľadom kolagénovej omladzujúcej fototerapie sa dočítate v sekcii - prevádzka Centrum, kde sa toto zariadenie používa.

Liposukcia bez skalpela - kavitácia

Liposukcia bez skalpela patrí medzi Vaše najviac využívané služby u nás. Určite je to tým, že Vám ponúkame najnižšie ceny v okrese Martin a okolí a tiež vďaka spokojnosti našich zákazníkov. Ďakujeme Vám, že o nás rozprávate svojim známym a tí ku nám prichádzajú na základe Vašich pozitívnych referencií. To je pre nás najlepšia reklama a sme Vám za to vďační.

 

Aby sme Vám ponúkli čo najviac služieb, od roku 2020 sme otvorili prevádzku

a to v centre OC TULIP MARTIN!

Na tejto prevádzke poskytujeme:

- omladenie celého tela kolagénom

- turbosoláriá

- solárnu kozmetiku

- váženie inBody - telesná diagnostika

- výživové poradenstvo

- výhradné zastúpenie na predaj produktov Ketodiet - internetové ceny bez poštovného!!!

.........

Veríme, že naša príjemná a usmievavá obsluha Vám rada pomôže a poradí, aby Vaša návšteva u nás bola vždy príjemným zážitkom.

kolektív RELAX MARTIN


NzkyYT